Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Cutie distributie FO 8 fibre echipa

Cutie distributie FO 8 fibre echipata

Cutie distributie fibra optica, de perete, pentru 8 fibre...


UTP Cat.5e 4xAWG24

UTP Cat.5e 4xAWG24

Cablu de date cat.5e neecranat, 4 perechi torsadate x 24A...


Siguranta Tripolara 32A

Siguranta Tripolara 32A

Intrerupator automat tripolar, de 32A,  de protectie...


Rack 19"/44U/800x800

Rack 19"/44U/800x800

Dulap Rack 19" cu 44 unitati, latime de 800mm si ada...


Bomfaier Maner Lemn

Bomfaier Maner Lemn

Bomfaier cu maner din lemn.

...

Patch Cord FC/PC-LC/PC, SM, SX

Patch Cord FC/PC-LC/PC, SM, SX

Patch cord fibra optica single mode, simplex (o singura c...


Cordon Test 4/4 RXS

Cordon Test 4/4 RXS

Cordon de test cu fisa pentru reglete RXS la un capat si ...


Banda adeziva transparenta 50mm

Banda adeziva transparenta 50mm

Banda adeziva pentru ambalaj transparenta. Latime - 50mm....


Baterie alcalina R03 - 1,5V

Baterie alcalina R03 - 1,5V

Baterie alcalina R03 (AAA) de 1,5V.

...

Tub Flexibil din PVC - Copex

Tub Flexibil din PVC - Copex

Tub flexibil din PVC, culoare gri, pentru protectie cablu...


Cleste Sertizat 6C HT 2096C

Cleste Sertizat 6C HT 2096C

Cleste de sertizat pentru mufe RJ12 (

Cablu fibra optica unitube 6 fibre

Cablu fibra optica unitube 6 fibre MM UV protect

Cablu fibra optica unitube, fara componente metalice, cu ...


Satellite finder Profesional

Satellite finder Profesional

Aparat profesional digital pentru masurarea si analiza se...


Diblu tip T

Diblu tip T

Dibllu tip T din plastic pentru rigips.

...

Pigtail ST/PC, SM

Pigtail ST/PC, SM

Pigtail (conector la un singur capat) fibra optica single...


Organizator cablu cu capac plastic

Organizator cablu cu capac plastic

Organizator pentru cabluri orizontal, cu panou frontal me...


Rack 19"/32U/800x800

Rack 19"/32U/800x800

Dulap Rack 19" cu 32 unitati, latime de 800mm si ada...


FTP Cat.6 4xAWG23

FTP Cat.6 4xAWG23

Cablu de date cat.6 cu perechi torsadate si separator din...


ACYYF

ACYYF

Cablu de energie cu izolatie si manta din PVC cu intarzie...


Copex Negru 16mm

Copex Negru 16mm

Copex negru cu diametru de 16mm.

...

Patch Cord LC/PC-SC/PC, SM, SX

Patch Cord LC/PC-SC/PC, SM, SX

Patch cord fibra optica single mode, simplex (o singura c...