Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Regleta IDC 8porturi pe 3fire 2Mb pt DDF

Regleta IDC 8porturi pe 3fire 2Mb p

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

PCM

PCM

Cablu telefonic si transmisii date de interior cu perechi...


Ancora conexpand dubla blocare

Ancora conexpand dubla blocare

Ancora metalica cu dubla blocare cu cap expandabil si ine...


Colier Plastic 430x4.8mm

Colier Plastic 430x4.8mm

Colier din plastic cu lungime si grosime de 430x4.8mm pen...


MHF

MHF

Conductor flexibil din cupru cu izolatie din polietilena ...


Sertar Mobil RACK 19"

Sertar Mobil RACK 19"

Sertar Mobil pentru cabinet server (RACK) 19" cu sis...


Patch Cord E2000/APC-SC/APC, SM, SX

Patch Cord E2000/APC-SC/APC, SM, SX
Patch cord fibra optica single mode, simplex (o singura cale...

Rezerva Gaz

Rezerva Gaz

Rezerva de gaz pentru lampile pe gaz.

...

RG59 U - 75 Ohmi

RG59 U - 75 Ohmi

Cablu coaxial 75 Ohmi; izolatie polietilena celulara (exp...


Clema Cui Nr. 4

Clema Cui Nr. 4

Cleme de culoare alba din PVC dotate cu cui pentru fixare...


Manson Termocontractibil

Manson Termocontractibil

Manson termocontractibil cu fermoar pentru jonctionarea c...


Regleta Telefonica - 12 Perechi

Regleta Telefonica - 12 Perechi

Regleta telefonica 12 perechi avand sistem de c...


Priza UTP(8P8C) Cat.5e Dubla

Priza UTP(8P8C) Cat.5e Dubla

Priza UTP dubla (doua porturi), cu conectori Krone, pentr...


Adaptor ST-ST

Adaptor ST-ST

Adaptor pentru cuplare ST - ST cu capace de protectie. Ut...


Set Chei Imbus - 7 Piese

Set Chei Imbus - 7 Piese

Set de 7 chei imbus cu cap rotunjit.

...

Priza Telefonica 6 Contacte cu Suru

Priza Telefonica 6 Contacte cu Suruburi

Priza telefonica pentru distributie locala cu 6 contacte ...


Patch Cord E2000/APC-LC/PC, SM, DX

Patch Cord E2000/APC-LC/PC, SM, DX
Patch cord fibra optica single mode, duplex (doua cai), cu c...

Clema innadire brida

Clema innadire brida

Clema pentru innadirea purtatorului la brida telefonica t...


Siguranta Tripolara 32A

Siguranta Tripolara 32A

Intrerupator automat tripolar, de 32A,  de protectie...


Canal Cablu PVC 120x60mm

Canal Cablu PVC 120x60mm

Canal din PVC, cu dimensiuni 120x60mm, pentru protectia s...


Creion Tensiune LCD

Creion Tensiune LCD

Creion de tensiune cu LCD.

...

Tester RJ11/RJ45 DataLink

Tester RJ11/RJ45 DataLink

Aparat care testeaza integritatea si funtionalitatea cabl...